Виховний захід до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 2023 року минає 37 років від дня аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції 26 квітня 1986 року сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю та проникали у воду. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Австрії, білорусі, Великої Британії, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, росії, Фінляндії, Швеції, а пізніше – Бельгії, Нідерландів, Німеччини.

Дрогобицький університет також долучився до вшанування пам’яті ліквідаторів та жертв страшної техногенної катастрофи. В актовому залі університетського гуртожитку №5 відбувся виховний захід до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Зі вступним словом виступив начальник відділу інформаційної діяльності та молодіжної політики Володимир Думич. Поділився спогадами з учасниками заходу ліквідатор аварії на АЕС фахівець служби охорони праці Михайло Губіцький. Насамкінець усі переглянули фільм «Чорнобиль. Трагедія та біль України».

Вкотре ми переконалися, яка висока громадянська позиція українців, і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя забрав Чорнобиль. Дякуємо учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за їхню жертовність та мужність у боротьбі з наслідками найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Шануємо пам’ять Героїв!