Виробнича практика студентів-біологів

3 – 29 липня 2023 року студенти ІІІ курсу спеціальності 091 «Біологія» проходили виробничу практику у лабораторіях Інституту біології тварин НААН у м. Львів, Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН (Передкарпатський відділ наукових досліджень) с. Лішня Дрогобицького району, ТОВ «Карпатська скарбниця здоров’я» м. Трускавець.

Практика стала незабутньою та надзвичайно цікавою подією в житті студентів. Провівши ці кілька тижнів у високоспеціалізованих наукових установах, здобувачі збагатилися безцінними знаннями і досвідом у галузі біологічних досліджень.

Інститут біології тварин відомий своєю науковою активністю та проведенням фундаментальних і прикладних досліджень, спрямованих на підвищення продуктивності та добробуту сільськогосподарських тварин. Установа співпрацює з Національною академією аграрних наук, що підкреслює її вагомий внесок у розвиток сільського господарства.

Під керівництвом досвідчених науковців, які є визнаними експертами у своїх галузях, студенти отримали можливість працювати в одній із 10 наукових лабораторій, що спеціалізуються на дослідженні різних видів тварин. Кожен день був насичений захоплюючими експериментами, спостереженнями й аналізом даних.

Особливо вражаючою була сучасна приладна база інституту. Автоматичні та напівавтоматичні прилади й аналізатори дозволяли проводити швидкі та точні виміри, що мало велике значення для успішного виконання поставлених досліджень. Віварії для щурів, птиці і кролів допомагали здійснювати дослідження в контрольованих умовах, забезпечуючи точність та надійність отриманих результатів.

Практика стала для студентів незабутнім досвідом, який вплине на майбутнє професійне становлення, адже отримані знання та навички відкриють нові можливості в наукових дослідженнях і сприятимуть подальшому розвитку в галузі біології.

Вам буде цікаво