Випускник університету в півфіналі Євро-2022 з футзалу

З 19 січня до 6 лютого 2022 року в Нідерландах проходить дванадцятий за ліком Чемпіонат Європи з футзалу – 2022.

Збірна України з футзалу вперше з 2005 року дійшла до вирішальної стадії змагань на Чемпіонаті Європи. Українці перемогли Казахстан у матчі 1/4 фіналу Євро-2022, завдяки чому пробилися у Топ-4 найкращих команд. Далі – півфінал, а тоді вже фінал або матч за ІІІ місце.

Напружений матч між футболістами України та Казахстану завершився перемогою України з рахунком 5:3. Третій гол у ворота збірної Казахстану дальнім ударом забив випускник інституту фізичної культури і здоров`я, колишній гравець університетської команди з футзалу СК «Каменяр», гравець збірної України, дрогобичанин Михайло Зварич. Михайло зараз є кращим бомбардиром збірної, забивши у ворота команд Нідерландів, Сербії та Казахстану 4 м`ячі.

Вітаємо збірну України з виходом до півфіналу Чемпіонату Європи та пишаємося внеском нашого випускника у цю перемогу!

Обидва півфінали Євро-2022 з футзалу (Україна – Росія та Португалія – Іспанія) відбудуться в 4 лютого в Амстердамі.

Матч Україна – Росія в футзалі відкриватиме півфінальну програму. Початок трансляції на UA Перший 4 лютого о 17:55 год.

Огляд матчу ТУТ