Викладачки Дрогобицького університету – переможниці Міжнародного конкурсу талантів

15 листопада 2022 року відбувся Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів «CONSTELLATION: WORLD VISION» (Київ – New York). З приємністю повідомляємо, що у викладацькій категорії в номінації «Академічний спів» вокальний дует у складі доценток кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Світлани Кишакевич і Галини Стець отримав Гран-прі DIPLOMA GRAND PRIKS цього конкурсу. Зокрема, члени журі зазначили, що дует набрав 100 балів зі 100 можливих!

Окремою Подякою «За творчий внесок у розвиток культури та просування талантів у світі» відзначено провідну концертмейстерку, доцентку кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Наталію Сторонську, яка філігранним фортепіанним супроводом майстерно доповнила неперевершений спів солісток.

Вітаємо наших колег із блискучою перемогою та бажаємо подальших звершень на шляху до популяризації українського академічного мистецтва у світовому музичному просторі!