Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т. ч. методик їх викладання)»

24 березня 2017 року в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т. ч. методик їх викладання)».

Для участі члени журі відібрали 41 наукову роботу. Претенденти на перемогу представляли 28 вишів із Бердянська, Вінниці, Глухова, Дніпра, Донецька, Дрогобича, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Кропивницького, Кривого Рогу, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Переяслава-Хмельницького, Полтави, Сум, Умані, Харкова, Хмельницького, Черкас і Чернігова. Серед відібраних наукових студій зі спеціальності «Українська мова» була і робота студентки філологічного факультету Соломії Баранської «Вірші бачили все (поезія війни в лінгвостилістичному вимірі)». Науковий керівник – доцент кафедри української мови Марія Стецик.

Після прилюдного захисту роботу студентки нашого університету відзначено дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо Соломію Баранську, зичимо творчого натхнення та сили долати нові наукові вершини.