Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Хореографія”

3 – 6 квітня 2017 р. студенти факультету початкової та мистецької освіти Ірина Фітель (ПОХ-44Б), Соломія Юрків (ПОХ-44Б), Сніжана Смерега (ХХК-26Б), Каріна Субачус (ХХК-26Б), Марія-Христина Іванишин (ХХК-16Б) та Марта Мусійчук (ХХК-16Б) взяли участь у II турі I Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Хореографія”, що проходила у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського (м. Одеса). Керівник делегації – викладач Павло Стецьків.

В олімпіаді брали участь 34 учасники з 11 університетів України. Студентка ІV курсу факультету початкової та мистецької освіти Ірина Фітель за підсумками балів посіла призове ІV місце та отримала єдиний спеціальний диплом “За кращий танець дитячого репертуару”.

Студентів до олімпіади готували викладачі кафедри культурології та мистецької освіти: доцент Петро Фриз, Магдалина Марушка, Ольга Мартинів і Павло Стецьків.