Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»

18 – 19 травня 2017 року студенти соціально-гуманітарного факультету Ірина Навроцька й Тетяна Особа взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта», яка відбувалася у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. В олімпіаді взяли участь студенти з 25 вищих навчальних закладів України.

Ірина Навроцька нагороджена грамотою «За високі теоретичні знання з методики музичного виховання», а Тетяна Особа – грамотою «За високі теоретичні знання з методики формування елементарних математичних уявлень».

Вітаємо студентів та їхнього наукового керівника – доцента кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світлану Івах.