Всеукраїнська науково-практична конференція з питань соціальної роботи та інклюзивної освіти

Наприкінці квітня на базі факультету історії, педагогіки та психології у форматі дистанційної комунікації відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціальної роботи та інклюзивної освіти у сучасних умовах».

 Учасниками конференції стали науковці, викладачі, аспіранти, магістри та студенти з різних закладів вищої та фахової перед вищої освіти України, зокрема: Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»,Львівського державного університету внутрішніх справ, Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, Комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака»,Відокремленого структурного підрозділу «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування».

У межах програми конференції відбулися пленарне та секційні засідання. Координаторами онлайн-конференції були викладачі кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти ДДПУ імені І. Франка Ігор Зубрицький та Мар’яна Клим.

Робота конференції відбулася за такими напрямами: соціальна робота і сучасність: теорія та практика; інклюзія та соціальна робота; інклюзія в освіті.

Дякуємо партнерам та співорганізаторам конференції, серед яких: Комунальна установа «Трускавецький інклюзивно-ресурсний центр», Управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради, Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона.

За результатами роботи конференції планується укладання збірника матеріалів, який буде розміщено у вільному доступі у репозитарії наукової бібліотеки ДДПУ ім. І. Франка.

Вам буде цікаво