Всеукраїнська наукова конференція “Виховна робота з дітьми: теорія і практика”

4 травня 2017 року на соціально-гуманітарному факультеті університету пройшла Всеукраїнська наукова конференція “Виховна робота з дітьми: теорія і практика”. Організатори наукового заходу: кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти, кафедра практичної психології, лабораторія педагогічної творчості, відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

Пленарне засідання відкрили та виголосили доповіді: ректор професор Надія Скотна, професор Марія Чепіль, професор Ольга Кобрій, професор Надія Ашиток, професор Олена Невмержицька, доцент Валентина Стець.

Доповіді учасників на секційних засіданнях охопили широке поле проблем теорії та методики виховання, порівняльної педагогіки та засвідчили доцільність проведення у педагогічному університеті науково-практичних заходів.

Загалом у конференції взяли участь понад 150 учасників (очна та дистанційна форми). Серед них були науковці з 18 університетів Глухова, Дніпра, Києва, Львова, Мукачева, Сум, Тернополя, Херсону, Черкас, та ін., докторанти, аспіранти, магістранти, вчителі загальноосвітніх шкіл та вихователі дошкільних навчальних закладів Дрогобиччини, студенти.