Вручення дипломів магістра випускникам біолого-природничого факультету

11 березня 2021 року на біолого-природничому факультеті відбулося урочисте вручення дипломів магістра випускникам денної форми навчання.

Свято зібрало чимало учасників дійства: вже колишнє студентство, яке йде у новий світ дипломованими фахівцями за спеціальностями середня освіта “Біологія, хімія та здоров’я людини”, “Географія, біологія та здоров’я людини”, “Хімія та інформатика”, “Екологія” і “Біологія”.

На врученні були присутні студенти та викладачі як очно, так і дистанційно, за допомогою платформи Zoom.

Для вручення дипломів та вітального слова запрошено декана факультету доцента Світлану Волошанську. Вона побажала випускникам іти до цілі, не зупинятися на шляху та пам’ятати про своє покликання: бути педагогом.

До привітань долучилися: заступник декана з навчальної роботи доцент Григорій Коссак, який побажав студентам реалізації у житті, заступник декана з виховної роботи доцент Тарас Скробач, в.о. завідувача кафедри екології та географії доцент Ірина Бриндзя.

Онлайн-вітання для випускників лунали від колишнього викладача факультету Мирона Цайтлера і завідувача кафедри біології та хімії доцента Світлани Монастирської.

Випускники Діана Юкал, Христина Левицька, Софія Галій та Вероніка Галас поділилися своїми спогадами про навчання і дозвілля на факультеті, висловили подяку викладачам за глибокі знання, поради й настанови. Зворушливим моментом свята була демонстрація світлин про незабутні миті студентського життя випускників, здійснена за допомогою мультимедійних засобів.

Закінчились урочистості виконанням студентського гімну «Gaudeamus» та спільним фото на пам’ять.

Дорогі випускники, успіхів Вам у всіх починаннях, творчих злетів та професійного росту!

Захід відбувся із дотриманням протиепідемічних вимог.