Вокальні цикли Р. Шумана та Г. Гофмана у Дрогобичі

13 березня 2017 року в актовому залі головного корпусу університету прозвучали вокальні цикли Роберта Шумана „Іспанські пісні кохання” тв. 138 і Генріха Гофмана „Любовні забави” тв. 42 у виконанні солістів Львівської філармонії ім. С. Людкевича, заслужених артистів України Лілії Коструби (сопрано) та Василя Понайди (тенор), солістів Національного театру опери і балету ім. С. Крушельницької Марфи Шумкової (мецо-сопрано) та Юрія Трицецького (бас), фортепіанного дуету доцентів Уляни Молчко та Олександри Німилович.

Ректор професор Надія Скотна привітала всіх учасників концерту та наголосила, що своїм майстерним виконанням чудових творів вони в такий нелегкий час подарували присутній чисельній публіці миті радості і подиху весни.

Із вітальним словом до учасників концерту також звернулися: заслужена артистка України професор завідувач кафедри концертмейстерства Львівської Національної музичної академії ім. М. Лисенка Ярослава Матюха, доцент Людомир Філоненко, професор Степан Дацюк.