Візит бельгійських колег на біолого-природничий факультет

27 лютого по 01 березня за підтримки неурядової організації VZW ORADEA зокрема Патріка Белінка з робочим візитом відвідали біолого-природничий факультет колеги з університетського коледж VIVES  Світлана Мусіна та Лізет Пітельйон. З метою розвитку співпраці між університетами відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної співпраці доцентом Володимиром Шараном. Цього ж дня в українсько-бельгійському центрі Екології та здоров’я людини біолого-природничого факультету професор Лізет Пітельйон прочитала лекцію на тему: «Профілактика неінфекційних захворювань». Після лекції відбулася зустріч з представниками товариства захисту дітей-інвалідів «Надія». Наступного дня свою доповідь на тему: «Проблеми роботи з особами з обмеженими можливостями та їх сім’ями» представила професор Світлана Мусіна. По завершенню лекції за участі заступників декана, завідувачів кафедр, керівників проектів та спеціаліста українсько-бельгійського центру відбулося обговорення перспектив подальшої співпраці. Колеги також відвідали обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Сонечко», волонтерський консультативно-валеологічний центр «Паросток» та фіто-дегустаційну лабораторію нашого факультету. Цього ж дня був організований круглий стіл на соціально-гуманітарному факультеті за участі керівного складу факультету та бельгійськими студентами, які в даний час навчаються на факультеті у рамках мобільності студентів.

Упродовж трьох днів для  членів  делегації  було передбачено широку пізнавальну програму містами Дрогобич, Трускавець.