Вітаємо з ювілеєм!

19 червня 2022 року відзначає свій ювілей кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри порівняльної педагогіки і методики викладання іноземних мов Оксана Миронівна Федурко.

Вельмишановна Оксано Миронівно!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди 50-річчя від Дня народження!

У цей день ми висловлюємо Вам щиру подяку за багаторічну, плідну роботу з вдосконалення навчального процесу та активну діяльність, що завжди сповнена креативом і натхненням, в ім’я розквіту нашої Alma Mater! Ваш високий професіоналізм, послідовна та наполеглива праця – це вагомий внесок у розвиток сучасної освітньо-наукової діяльності. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і радості, професійних успіхів та життєвої наснаги, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а тепло – у серце! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжує удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження і задоволення від роботи!

Мирного неба над головою, добробуту та злагоди в родині, підтримки рідних і близьких! Нехай здійснюються усі Ваші заповітні мрії й бажання, а життя наповнюється лише щасливими усмішками й добрими людьми!

Адміністрація університету

Вам буде цікаво