Вітаємо з ювілеєм!

6 лютого 2022 року відзначає свій ювілей декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи доцент Ігор Миронович ГРИНИК.

Вельмишановний Ігорю Мироновичу!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди ювілею!

Висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю. Ваш життєвий шлях – суцільні перемоги і досягнення, які дають стимул та мотивацію молодому поколінню, адже Ви максимально віддаєтеся роботі, демонструючи водночас оптимізм і віру в позитивний результат.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих злетів, підкорення крутих вершин, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а старання були виправдані вдячністю Ваших учнів.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення, а у домі завжди панують любов, достаток і злагода!

Адміністрація університету