Відбірковий тур XXV фестивалю студентських команд КВН

3 – 4 квітня 2017 року в Народному домі імені Івана Франка пройшов відбірковий тур XXV фестивалю студентських команд КВН, в якому взяли участь 9 команд: “Френд Зона” (біолого-природничий факультет), “DoRmiDo” (інститут музичного мистецтва), “INFARKT” (інститут іноземних мов), “ІСТФАК” (історичний факультет), “ФіФа” (факультет фізичного виховання), “ГАЛЮЦИНАЦІЇ” (соціально-гуманітарний факультет), “3D” (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), “ФІЗМАТІВСЬКА ШПАНА” (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), “Як Діти” (філологічний факультет). Традиційно цей захід організовує профком студентів.

Команди змагалися у таких конкурсах: візитка, розминка і домашнє музичне завдання. Відповідно до положення, журі, в склад якого ввійшли учасники минулих фестивалів, визначили п’ять кращих команд, які змагатимуться за чемпіонське звання у фіналі: “ІСТФАК”, “INFARKT”, “ФіФа”, “ГАЛЮЦИНАЦІЇ”, “Як Діти”.