Вдалий виступ на олімпіаді «Юні знавці Біблії – 2017»

26 – 27 квітня 2017 р. студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяли участь у Х Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії – 2017” із напрямів «християнська психологія» та «християнська педагогіка», яка відбувалася в Національному університеті «Острозька академія”.

Студенти філологічного факультету Іванна Шемелинець (науковий керівник – професор Мирослав Савчин), Галина Скольська (науковий керівник – доцент Марія Заміщак) і студентка факультету початкової та мистецької освіти Мар’яна Зварич (науковий керівник – доцент Світлана Заболоцька) були відзначені грамотами за оригінальність виступу на олімпіаді та за високий науковий рівень дослідження «Духовно-моральні підвалини життя християнської родини: любов та обов’язки у подружжі».

27 квітня на відкритті олімпіади наші студенти взяли участь у читанні молитви «Отче Наш» 24 мовами та у встановленні рекорду України в категорії «Масові заходи».