Успішне завершення „Програми розвитку лідерського потенціалу університетів”

8 лютого 2017 року відбувся підсумковий звіт університетів, які брали участь у І етапі „Програми розвитку лідерського потенціалу університетів”, що реалізується Британською радою в Україні, Інститутом вищої освіти НАПН України та Агенцією лідерства для вищої освіти (Велика Британія).

Звіт команди нашого університету представила професор Світлана Щудло, доповівши про результати імплементації проекту „Розробка та впровадження механізму оцінювання освітніх програм у внутрішній системі забезпечення якості освіти університету”, можливості впровадження британського досвіду забезпечення якості в практику вітчизняних університетів. На підтвердження успішного проходження Програми Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка отримав сертифікат.