Урочисте представлення ректорки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

30 листопада 2021 року в актовій залі головного корпусу університету відбувся розширений ректорат Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з нагоди представлення новообраної ректорки, докторки філософських наук, професорки Валентини Бодак. Модератор проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк відкрив засідання ректорату та представив гостей.

Заступниця директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, начальниця управління дошкільної, загальної середньої освіти, позашкільної роботи, кадрового, організаційного та інформаційного забезпечення Ольга Котовська ознайомила присутніх із наказом Міністра освіти і науки України № 475-к від 25 листопада 2021 року «Про призначення на посаду ректора».

Із вітальними словами виступили: єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви Владика Ярослав Приріз та капелан університету отець Олег Кекош, голова Дрогобицької об’єднаної територіальної громади Тарас Кучма, голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Роман Шлярп, голова Львівської обласної ради профспілки працівників освіти і науки Марія Яцейко та голова профкому працівників університету Олена Куцик.

Слово було надано також ректорці університету (2012 – 2021 рр.) професорці Надії Скотній, яка висловила вдячність педагогічному колективу за багаторічну співпрацю та побажала Валентині Анатоліївні виконати поставлені завдання і здійснити задумані плани в ім’я розвитку університету.

До вітань долучився голова виборчої комісії з проведення виборів ректора університету доцент Ігор Гриник.

Насамкінець ректорка професорка Валентина Бодак подякувала всім присутнім за щирі слова вітань та вкотре наголосила, що Дрогобицький університет розвиватиметься з позитивною динамікою лише у згуртованій академічній родині.

Вам буде цікаво