Участь у програмі Erasmus+ Staff Mobility for Teaching у Зеленогурському університеті (Республіка Польща)

З 15 по 19 травня 2023 року доцентка кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного Ірина Мірчук стала учасницею програми Erasmus+ Staff Mobility for Teaching у Зеленогурському університеті, з яким наш університет співпрацює вже тривалий час.

Ініціаторками запрошення були директорка Інституту соціології професорка Дорота Шабан та координаторка програми Erasmus+, докторка Магдалєна Покшинська.

Програма візиту була дуже цікавою та насиченою. Доцентка Ірина Мірчук мала можливість читати лекції, обмінюватись досвідом з колегами-соціологами, порівнюючи сучасні освітні процеси України й Польщі. Особливий інтерес та небайдужість у польських студентів і викладачів викликала лекція “Освіта в Україні під час війни”. Активну участь у дискусії брали колеги-соціологи Інституту соціології професорки Марія Зелінська, Беата Тшоп, доктори Магдалєна Покшинська та Кшиштоф Лісовський, які неодноразово були учасниками міжнародних конференцій у нашому університеті.

У межах програми доцентка Ірина Мірчук також стала учасницею навчально-інтеграційної екскурсії зеленогурських студентів-соціологів та викладачів до Берліна. Окрім культурної програми, перед студентами поставили навчально-практичні завдання – проінтерпрентувати графіті Берлінської стіни. Приємно вражала демократична модель діалогу між польськими студентами та викладачами.

Висловлюємо щиру подяку колективу Інституту соціології Зеленогурського університету, особисто директорці професорці Дороті Шабан та Відділу міжнародних зв’язків ДДПУ імені Івана Франка за можливість взяти участь у програмі Erasmus+ Staff Mobility for Teaching та її успішну організацію.

Найкращі побажання й вдячність окремо адресуємо докторці Магдалєні Покшинській за її ініціативність, відкритість, турботу та щирість. Маємо сподівання на нашу подальшу наукову співпрацю.

Вам буде цікаво