Участь студентів університету у тренінгу Британської Ради

18 – 20 вересня 2019 року на базі Молодіжного Центру імені св. Івана Боско (м. Львів) відбувся тренінг за програмою Британської Ради «Active Citizens» («Активні громадяни»). Участь у проекті взяли 20 представників із 11 районів Львівської області, серед яких студенти ДДПУ імені Івана Франка: Мар’яна Гриньо (студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціологія») та Вероніка Верхоляк (студентка ІІІ курсу спеціальності «Психологія»).

Мета проекту полягала у сприянні соціальних змін і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій як рушіїв реформ у локальних громадах. Тренінг охоплював декілька модулів: «Я: Ідентичність і культура»; «Я і ти: Міжкультурний діалог»; «Ми: Локальні та глобальні громади»; планування проекту соціальної дії.

Учасники висловлюють вдячність за здобуті знання та навички і чудову атмосферу організаторам проекту: Програмі Британської Ради «Активні громадяни», Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, Львівському обласному молодіжному центру, ГО «Центр ініціативної молоді».

 

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors