Участь студентів та викладачів інституту фізичної культури і здоров’я в Міжнародному проєкті «Sustainability and Loneliness»

7 лютого 2022 року стартував Міжнародний проєкт «Sustainability and Loneliness», що реалізовується під егідою ООН «Project Global Engagement», завданням якого є інтернаціоналізація вищої освіти.

Учасниками проєкту вдруге стали студенти та викладачі Дрогобицького університету. Цьогоріч це 11 студентів І курсу інституту фізичної культури та здоров’я, котрі навчаються за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія». Викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапії доцентка Ніна Грибок та старший викладач Юрій Рогаля, вперше стали міжнародними тьюторами, під керівництвом яких студенти з дев’яти європейських університетів будуть виконувати завдання і представляти результати своїх досліджень щодо сталості розвитку та оцінювання рівня самотності осіб у часи пандемії. Робоча мова – англійська.

Також важливими завданнями, які будуть реалізовуватися у межах проєкту, є надання можливості студентам спілкуватися одне з одним, розуміння міжнародних та міжкультурних подібностей і відмінностей, набуття необхідних міжнародних компетентностей, порівняння теми самотності, пов’язаної з цілями сталого розвитку та ерготерапією в різних країнах у часи пандемії.

Учасниками проєкту, окрім Дрогобицького університету, є: Arcada University of Applied Sciences Helsinki (Фінляндія), Escola Superior de Saúde | Politécnico do Porto (Португалія), Riga Stradins University (Латвія), Universidad Rey Juan Carlos Madrid (Іспанія), VIA University College (Данія), VIVES University of Applied Sciences Bruges (Бельгія), Хмельницький національний університет, Придніпровська академія фізичної культури.

Побажаємо успіхів і нових здобутків нашим студентам і викладачам у реалізації цього проєкту!

Вам буде цікаво