»

Творчі здобутки студентів-вокалістів факультету початкової освіти та мистецтва

Плідна робота у класі «Постановки голосу» − це не лише відвідування занять, вивчення творів, передбачених навчальною програмою, концертні виступи, але й активна участь у вокальних конкурсах. З певних причин ця участь зараз дистанційна, проте і вона дає можливість студенту продемонструвати свої вміння, творчо-виконавські навички, збагатити сценічний досвід. А творча співпраця викладача, студента і концертмейстера завжди приносить позитивний результат у навчально-виховному процесі.

Своєрідним підсумком роботи за минулий семестр у класі «Постановки голосу» доцентки кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Світлани Кишакевич стали вокальні здобутки її вихованців, а саме: Вероніка Кучма − лауреатка І ступеня Міжнародного конкурсу «Marathon der talente» та лауреатка І ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв «Ukrainian world»; Нікіта Коцуров лауреат ІІ ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв «Зореграй» і лауреат І ступеня V Міжнародого двотурового конкурсу вокального та хорового мистецтва «Vokal-Art»; Мар’яна Федюшко лауреатка І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Christmas Angel» та лауреатка ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Зимові ігри»; Ксенія Колосок − лауреатка І ступеня Міжнародного українсько-канадського конкурсу мистецтв «The Way – ШЛЯХ»; Анастасія Сабат − лауреатка І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Winter Fest».

Подяками нагороджені доцентка Світлана Кишакевич і концертмейстерки кафедри Наталія Дзондза та Ірина Олійник.

Вітаємо! Зичимо нових творчих звершень!