Тріумфальний виступ юних науковців Дрогобицького педагогічного ліцею

Співпраця Дрогобицького педагогічного ліцею та Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка має довгу і плідну історію. Зокрема, чимало викладачів нашого вузу керують творчими роботами кращих ліцеїстів. Із року в рік така спільна діяльність приносить здобутки на обласному та всеукраїнському рівнях.

Тільки у 2016 – 2017 н.р. ліцеїсти дев’ятнадцять разів ставали переможцями обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Цього року науковими роботами ліцеїстів, які брали участь в обласному конкурсі (10-12.02.2017 р.), керували науковці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка:

1. Іван Гадзаман, доцент кафедри загальної фізики;
  2. Віктор Григорович, доцент, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій;
  3. Олег Кузик, доцент кафедри загальної фізики;
  4. Роман Лешко, викладач кафедри теоретичної і прикладної фізики та комп’ютерного моделювання;
  5. Василь Лопушанський, доцент, завідувач кафедри практики німецької мови інституту іноземних мови;
  6. Михайло Лучкевич, старший викладач кафедри інформаційних систем і технологій;
  7. Роман Пелещак, професор, завідувач кафедри загальної фізики;
  8. Анна Погоріла, старший викладач кафедри практики англійської мови;
  9. Оксана Процишин, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки;
  10. Оксана Сікора, доцент, завідувач кафедри інформатики та обчислювальної математики;
  11. Віра Сліпецька, доцент кафедри германських мов та перекладознавства;
  12. Ірина Шаклеіна,  доцент кафедри інформаційних систем і технологій.

Дирекція ліцею вітає керівників учнівських робіт з успішним захистом їхніх вихованців на обласному рівні та щиро дякує за мудрість, терпіння, активну життєву позицію та плідну співпрацю.

Любомир Борецький