Товариство Червоного Хреста завітало до університетського гуртожитку

17 травня 2022 року за сприяння міського голови Дрогобича Тараса Кучми до університетського гуртожитку завітали представники Товариства Червоного Хреста.

Делегація, яку супроводжував керівник відділу управління соціального захисту Дрогобицької міської ради Іван Терлецький, ознайомилася з умовами проживання внутрішньо переміщених осіб. Цікавили гостей і побутові проблеми, які необхідно вирішити, адже у Дрогобичі в університетському гуртожитку проживає найбільше людей – понад 500 (з них – більше 180 дітей до 18 років).

Представники Товариства Червоного Хреста вручили адміністрації гуртожитку гуманітарну допомогу (побутова хімія, електрочайники, засоби гігієни) для потреб внутрішньо переміщених осіб.

Керівництво університету висловлює щиру вдячність міському голові Дрогобича Тарасові Кучмі за організовану зустріч та розуміння того, що лише спільними зусиллями та підтримкою ми зможемо наблизити Україну до перемоги.