Студенти спеціальності Образотворче мистецтво зустрілися з художницею Ольгою Чолінською

Студенти І курсу разом з викладачкою Жанною Ясеницькою (кафедра вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва) мали гарну нагоду  поспілкуватися з художницею та мисткинею Ольгою  Чолінською, яка привідкрила таємниці своєї творчості.

У музеї «Дрогобиччина»  триває виставковий проєкт «Світ моїми очима». На виставці Ольга Чолінська презентує живописні полотна, іграшки, декоративні предмети та сувеніри створені власноруч. У своїх роботах мисткиня зображає здебільшого краєвиди околиць рідного села Станькової та пейзажі гір. Саме яскраві кольори, які авторка впевнено поєднує у добре виробленій манері, зачаровують глядачів та роблять її роботи впізнаваними.

Художниця малює не тільки на полотні, а й на зрізах із дерев. Які саме породи використовує, як заготовляє та в яку пору року, як наносить фарбу, щоб зберігався колір, – про це Ольга Чолінська розповіла першокурсниикам Дрогобицького вишу, які відвідали виставку

Мисткиня також поділилася досвідом організації дитячих гуртків образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва у калуському Центрі художньої творчості дітей, юнацтва і молоді. Ольга Чолінська є і ведучою дитячих передач на обласному телебаченні Івано-Франківська  та авторкою власних методичних напрацювань. Створила книгу з авторськими ідеями та майстер-класами, яка здобула І місце в області та увійшла в число кращих розробок.

Оглянути роботи знаної мисткині можна у Палаці мистецтв щодня з 10 до 17 год. за адресою: вулиця Тараса Шевченка, 38. Виставка триватиме до 25 травня.

Вам буде цікаво