Студенти інституту фізичної культури і здоров`я провели флешмоб

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України запропонували всім закладам вищої освіти України долучитися до цієї ініціативи.

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2019 року студенти інституту фізичної культури і здоров`я провели спортивний флешмоб – виконали вправу «берпі» («burpee» – присідання руки на підлозі, перехід стрибком в упор лежачи, відтискання від підлоги, повернення стрибком у присідання, вистрибування з присіду вгору, вправа виконується 10 разів і більше).

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors