Студентський актив університету організував благодійну акцію

Студентський актив Дрогобицького університету має гарну традицію – завершувати календарний рік доброю справою. Цей рік хоч і особливий, але не став винятком. Профком студентів та студентське самоврядування організували до Дня Св. Миколая благодійну акцію «Допоможи дітям-сиротам».

На спільному засіданні було ухвалено рішення організувати серед студентів університету збір коштів для вихованців Дрогобицького дитячого будинку «Оранта». Через соціальні мережі інформацію поширили серед студентів. Загалом зібрано 5900 грн. Приємно, що до цієї акції долучилися колишні студенти-активісти, які зараз перебувають за кордоном. На зібрані кошти для потреб вихованців сиротинцю було придбано миючі засоби, іграшки та настільні ігри. Крім того, студентський актив підготував для 19 дітей-сиріт індивідуальні пакунки, які складалися з канцелярських товарів, засобів особистої гігієни, солодких подарунків та фруктів.

18 грудня 2020 року студентський актив на чолі з головою профкому студентів Ігорем Гівчаком та студентським ректором Святославом Музичкою відвідали дитячий будинок «Оранта». На жаль, через карантинні обмеження вони не змогли зустрітися з вихованцями сиротинцю, тому всі подарунки передали керівництву закладу.

Працівники дитячого будинку «Оранта» висловили подяку студентському колективу Дрогобицького університету за надану допомогу для дітей-сиріт. А ми так само щиро дякуємо всім студентам, які долучилися до цього заходу.

Вам буде цікаво