Студентки факультету початкової освіти та мистецтва – призерки міського конкурсу до Дня вишиванки

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки відділ сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради провів конкурс серед молоді з визначення найоригінальніших  фотографій у вишиванках. До конкурсу «День вишиванки у моїй групі» були залучені студенти дрогобицьких закладів освіти. За умовами конкурсу, учасники мали зробити світлину своєї групи у вишиванках та опублікувати її на Фейсбук-сторінці – День Вишиванки в Дрогобичі.

Поміж учасників, чиї світлини набрали найбільшу кількість вподобань, визначили п’ятірку переможців. Друге місце здобули студентки групи МЗ-2327б факультету початкової освіти та мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка:  Дарія Дьолог, Олександра Громова, Ірина Горак, Ірина Свойкіна, Христина Сорокіна, Ольга Блауцяк,  світлина яких отримала 337 вподобайок.

Міський голова Тарас Кучма разом з начальницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко 23 травня  у світлиці ратуші вручили сертифікати та подарунки найактивнішим учасникам конкурсу, чиї фото здобули найбільше підтримки у соцмережі.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors