Студент факультету здоров’я людини та природничих наук – чемпіон Львівщини з важкої атлетики серед дорослих

2 липня 2023 року в спортивному залі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбувся Чемпіонат Львівщини з важкої атлетики серед чоловіків.

Приємно зазначити, що чемпіоном області став студент ІІ курсу факультету здоров’я людини та природничих наук Василь Шемеляк, який навчається на спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» (гр. ФКС-22Б) Дрогобицького університету. Василь є вихованцем Бориславської ДЮСШ, маючи лише 19 років зумів посісти І місце у ваговій категорії до 89 кілограм серед дорослих і зайняти ІІІ місце в абсолютному заліку серед 13-ти спортсменів.

Вітаємо чемпіона та бажаємо йому подальших спортивних звершень!