Стажування викладачів соціально-гуманітарного факультету в Польщі

6 – 18 березня 2017 р. у рамках реалізації угоди про співпрацю викладачі кафедри практичної психології соціально-гуманітарного факультету у складі доцентів Світлани Волошин, Ірини Гриник, Віри Дуб, Романа Хавули та викладача Наталії Каут проходили наукове стажування в Університеті Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща).

Під час стажування науковці зустрітися з деканом факультету педагогіки та психології професором Янушем Кіренко, заступником декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доктором Анною Дудак, мали змогу побувати на лекціях, практичних заняттях польських колег, ознайомилися з програмами підготовки психологів у партнерському університеті, науково-методичним забезпеченням освітніх програм, вивчали специфіку практичної роботи психологів у спеціалізованих закладах (психолого-педагогічна консультація, осередок лікування наркотичних і алкогольних узалежнень, інтеграційний дошкільний навчальний заклад та ін.). Нашим науковцям було запропоновано низку цікавих зустрічей з освітянами регіону, до яких долучилися працівники кафедри психології розвитку людини польського університету доктори Малгожата Костка-Шиманська, Сара Філіп‘як та Анна Тихмановіч.

 З метою культурної просвіти викладачі кафедри практичної психології відвідали місто Хелм, музеї та інші історичні місця Любліна. Стажування у рамках міжнародної наукової співпраці збагатило викладачів досвідом взаємин як на науковому, так і культурологічному рівнях, окреслило перспективи подальшої співпраці.

Вам буде цікаво