Стажування викладачів кафедри психології у Польщі

2 – 14 квітня 2017 року група викладачів кафедри психології у складі професора Мирослава Савчина, доцентів Лесі Василенко, Світлани Заболоцької та Марії Заміщак пройшли стажування в Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської на факультеті педагогіки та психології (м. Люблін, Польща).

Програма стажування включала: участь у сесії з інтегративної психотерапії; вивчення досвіду роботи психологічної порадні (психологічної служби); вивчення системи викладання психологічних дисциплін; обмін досвідом з проблем освіти в Україні та Польщі.

Викладачі прослухали публічну лекцію професора габілітованого М. Бзежінського (Познань) з проблеми методології та діагностики в психологічній науці. У межах програми професор Мирослав Савчин прочитав публічну лекцію для професорів, докторів та студентів на тему «Духовна парадигма психології». На завершення стажування всі учасники отримали сертифікати.