Співпраця з бельгійською неприбутковою організацією «Орадеа» триває

21 – 25 червня 2022 року з гуманітарним візитом до Дрогобицького університету завітали керівник проєктів неприбуткової організації «Орадеа» Іван Ван Хулле та представник реабілітаційного центру «Зевенберген» волонтер Раф Гутенс, який упродовж багатьох років проводив тренінгові заняття на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи. Варто зазначити, що це уже не перший візит представників «Орадеа» до Дрогобича з метою підтримки нас у час війни. Наші друзі привезли гуманітарну допомогу для Волонтерського центру університету, Обласного центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона, Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей з інвалідністю «Надія», Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

Впродовж перебування у Дрогобичі гості відвідали біолого-природничий факультет, інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, факультет психології, педагогіки та соціальної роботи, ознайомилися з діяльністю наших психологів, які від початку війни надають психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам в університетському гуртожитку, у ліцеї №16 імені Юрія Дрогобича, проводять заняття з військовослужбовцями. Принагідно Іван Ван Хулле вручив сертифікати студентам інституту іноземних мов, котрі під керівництвом Віктора Лішнянського здійснювали переклад тексту до фільму «Inclusive». Цей фільм ще до війни було презентовано у Дрогобичі.

Під час перебування колег у Дрогобицькому університеті було обговорено напрямки подальшої співпраці, реалізації спільних заходів у майбутньому. Керівництво університету висловлює вдячність керівництву «Орадеа» (президент – доктор Патрік Белінк) за допомогу і підтримку у складний для нас усіх час.

Вам буде цікаво