Співпраця історичного факультету зі школами

16 грудня 2021 р. на історичному факультеті проведено зустріч із учнями випускових класів шкіл Самбора, Меденицької і Сколівської територіальних громад. Захід, який організувала кафедра правознавства, соціології та політології, відбувся в режимі онлайн у форматі круглого столу на тему «Боротьба з дискримінацією: історія та сучасність».

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся декан історичного факультету професор Микола Галів, який побажав цікавої дискусії та запросив учнів здобувати освіту на історичному факультеті нашого університету.

Із доповідями виступили доцентка кафедри правознавства, соціології та політології Єлизавета Копельців-Левицька та викладач цієї ж кафедри Назар Задорожний, які проаналізували різні аспекти дискримінації жінок і чоловіків в українському суспільстві.

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти історичного факультету представили цікаві доповіді-презентації: «Дискримінація за ознакою віку» (Роксолана Лецик); «Боротьба з расовою, національною та етнічною дискримінацією в Україні» (Петро Кепич); «Дискримінація осіб з інвалідністю: окремі аспекти» (Роксолана Романків); «Єйджизм як проблема сучасності» (Віра Папірник).

Обговорювана проблематика викликала багато думок і питань у педагогів та учнів. Крім того, учні шкіл цікавилися умовами вступу на бакалаврську освітню програму історичного факультету. Заступниця декана історичного факультету із соціальної роботи Єлизавета Копельців-Левицька розповіла про можливості здобуття освіти в Дрогобицькому університеті, наукове та студентське життя на історичному факультеті. Відтак побажала учням обрати майбутню професію, яка б приносила не тільки матеріальне, а й моральне задоволення!

Роксолана ЛЕЦИК,

студентка історичного факультету

Вам буде цікаво