Співпраця факультету початкової та мистецької освіти з Львівським обласним Будинком вчителя

12 листопада 2021 року в межах співпраці факультету початкової та мистецької освіти з Львівським обласним Будинком вчителя проведено науково-практичний семінар «Створення інклюзивного середовища в закладах освіти». Організаторками заходу виступили професорка кафедри педагогіки і методики початкової освіти Ірина Садова та завідувачка музейного відділу Львівського обласного Будинку вчителя, заслужена працівниця культури України Віра Романчак. У семінарі взяли активну участь спеціалісти відділів освіти, керівники, вчителі та голови методичних об’єднань навчальних закладів Львівщини.

Ірина Садова у своїй доповіді розкрила організаційно-методичні засади освітньої інклюзії у вітчизняних закладах загальної середньої освіти, проаналізувала структуру і зміст підготовки педагогів до організації та здійснення інклюзивного освітнього процесу, схарактеризувала перелік бар’єрів упровадження освітньої інклюзії й виокремила основні напрями її розвитку в Україні.

Учасники наголосили на важливості формування інклюзивної культури українського соціуму, зауважили, що вивчення вітчизняного досвіду в царині інклюзії, як ніколи раніше, є своєчасним для Нової української школи. Конструктивний діалог, активна дискусія та обмін думками між лекторкою й учасниками, що відбувалися протягом усього семінару, свідчили про співпрацю і зацікавлення освітян.

Вам буде цікаво