Сьогодні – Міжнародний день жінок і дівчат у науці!

11 лютого 2022 року відзначають Міжнародний день жінок та дівчат у науці.

Впровадження гендерної рівності в усі сфери людського життя – стратегічна ціль, яку поставили собі всі прогресивні країни світу. Згідно з позицією ООН, “наука та гендерна рівність є невід’ємними складовими процесу досягнення цілей сталого розвитку”.

Чарівні наші науковиці!

Висловлюємо щиру подяку за Вашу активну життєву позицію, за щоденний вклад у розвиток університету, за успіхи у науці, науково-педагогічній діяльності та творчості.

Бажаємо Вам великих звершень, невичерпної творчої енергії та успіхів. Нехай не полишають натхнення і сили, бажання шукати відповіді на питання, що постають перед людством.

Міцного здоров`я, добра та благополуччя Вам і Вашим родинам! І хай Ваш дім завжди буде наповнений затишком та щастям.

Чоловічий колектив університету