Щорічна науково-практична конференція студентів факультету початкової освіти та мистецтва

З метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її наукового зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів та апробації магістерських досліджень, 29-30 березня 2023 року на базі факультету початкової освіти та мистецтва відбулася  «Щорічна, студентська науково-практична конференція». Конференція відбулася в дистанційній формі на платформі ZOOM.

До участі у конференції залучено студентів першого бакалаврського та другого магістерського рівнів вищої освіти. Сформовано 6 секцій за безпосередньою участю близько 100 доповідачів. Модераторами виступили:

• доцент Стахів Л.Г. Секція «Педагогіки та методики початкової освіти» (16 учасників);
  • доц. Василиків І.Б Секція «Фундаментальних питань початкової освіти» (25 учасників);
  • доц. Полюга В.В. Секція «Методики навчання музичного мистецтва та вокально-хорового виконавства» (21 учасник);
  • доц. Сторонська Н.З. Секція «Інструментальної підготовки» (19 учасників);
  • доц. Фриз П.І. Секція «Хореографія» (7 учасників);
  • доц. Сидор М.Б. Секція «Образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва та реставрації» (16 учасників).

Секційні засідання пройшли у теплій, дружній атмосфері, на високому організаційному, науково-теоретичному рівні в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді. Зазначимо, що значна частина доповідей супроводжувалися демонстрацією презентацій. Так, і надалі факультетська наукова спільнота планує щорічно організовувати науково-практичну конференцію та популяризувати науку в академічній спільності серед студентів та  молодих учених.