Меню

«

»

ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Із настанням Пасхальних днів прокидається не лише земля, а й усі людські надії та сподівання на добру долю. Це величне свято дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою. Ми зустрічаємо його з благодатними почуттями радості та духовного очищення. Великодні свята – найкращий час віддати данину пам’яті всім тим, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність, захищаючи нашу Батьківщину.

Від усього серця бажаю вам, щоб ці Пасхальні свята обдарували усіх міцним здоров’ям, принесли благополуччя, щастя та добро! Нехай Великодня християнська традиція й надалі згуртовує всіх нас заради миру, добробуту й суспільної злагоди.

Бажаю, щоб цей Великий День подарував усім вам любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Я хочу, щоб переможний дух надії та радості і надалі супроводжував вас та ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашого Університету, міста та рідної України.

Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник, і веселі, як українські писанки!

Надія Скотна,

  ректор, професор