Робота з дітьми внутрішньо переміщених осіб триває…

З 28 до 30 березня 2022 року естафету в роботі з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку № 5, перейняли викладачки кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти нашого університету Ніна Гордієнко, Мар’яна Гринців, Мар’яна Клим і студентки І курсу спеціальності «Соціальна робота» Вікторія Галин та Анастасія Залокоцька.

«Доброта врятує світ!» – під цим гаслом було організовано цикл арт-терапевтичних занять із дітьми, на долю яких випав тягар війни. Відбитками своїх долоньок діти створювали «Сонце Доброти», а з вирізок газет – «Місто Доброти», де всі мешканці щасливі, не падають бомби і не чути сирен, а є багато квітів і дитячих розваг. Символічне «Дерево Мрій» маленькі мешканці гуртожитку прикрасили добрими Ангеликами, яких виготовили власноруч. У них просили допомоги в здійсненні своїх мрій про близьку перемогу, повернення до рідних домівок та зустріч із татусями.

Цікавою й захоплюючою була аплікаційна робота дітей над виготовленням перших весняних квітів та казкових персонажів. Готові роботи кожен забирав, щоби не тільки показати, а й насамперед подарувати мамі. Ці маленькі власноруч зроблені подарунки також були особливим проявом доброти.

У перервах між різними видами занять діти під музичний супровід разом із викладачами й студентами танцювали, брали активну участь у проведенні рухливих ігор.

Під час занять панувала дружня невимушена атмосфера і кожна дитина була наділена увагою та турботою.

Вам буде цікаво