Разом до перемоги!

Триває повномасштабна війна росії проти України. Ми відчуваємо страх, біль, безсилля, але тільки не бажання здатися. Ми тримаємося й витримаємо, завдяки тому, що разом – плечем одне для одного й опорою для держави. Щоразу переконуємося, що українська нація – нездоланна.

Нещодавно Благодійний Фонд «Центр підтримки та захисту» завітав до із допомогою для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в університетському гуртожитку №1. Представники фонду надали безкоштовно новий літній чоловічий та жіночий одяг, дитячі речі.

Керівництво університету висловлює щиру вдячність Благодійному Фонду «Центр підтримки та захисту» за допомогу в нелегкий час для України. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею!