Проведено семінар «Психологія сім’ї»

14 лютого 2017 року в актовому залі університету проведено семінар на тему «Психологія сім’ї», у якому взяли участь викладачі та студенти Франкового вишу, психологи міських шкіл й усі бажаючі. Захід був організований у рамках Тижня соціального служіння. На семінарі із доповідями виступили: психологи БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» доктор психологічних наук Олександра Козанкевич та кандидат соціологічних наук Лілія Кондратик, а також подружні пари, випускники Школи сімейного консультанта.

Під час зустрічі студенти та викладачі університету мали можливість почути доповіді про подружні стосунки від пар, які закінчили навчання в Школі сімейного консультанта, що вже декілька років функціонує під патронатом Карітасу. За час її існування випускниками стали понад 200 осіб. Мета школи – підготовка консультантів для роботи з родинами, ініціювання створення християнських порадень для сімей, сприяння зміцненню та розвитку християнського українського подружжя. Навчання триває два роки.

Автор статті: викладач кафедри практичної психології Лілія Вовк