Програма підтримки студентів спеціальності «Комп’ютерні науки»

26 червня в міській раді Дрогобича відбулася зустріч представників влади, університету (кафедра інформаційних систем і технологій) та представників ІТ- сфери. Кожен з учасників висловлював свої ідеї, задуми та побажання того, як потрібно рухатися надалі, щоб Дрогобич був містом інформаційних технологій, з розвинутою ІТ-спільнотою. Як результат зустрічі, було підписано програму підтримки студентів спеціальності «Комп’ютерні науки», згідно якої міська влада Дрогобича сприятиме студентам які навчаються за спеціальністю «Комп’ютерні науки» в університеті. Також міською владою та ІТ-бізнесом буде розроблено систему стипендіальних програм для студентів зазначеного профілю, систему договорів про пільгове кредитування плати за навчання, систему працевлаштування за фахом у Дрогобичі, у тому числі і під час проходження практик.