Профорієнтація факультету початкової освіти та мистецтва у Самбірському коледжі

23 квітня відбулася зустріч викладачів факультету початкової освіти та мистецтва зі студентами випускних курсів спеціальності «Початкова освіта» Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака.

Студенти коледжу мали можливість прослухати гостьову лекцію на тему «Мистецтво спілкування – ключ до успіху в сучасному світі», яку прочитала доцентка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Світлана Луців. Доповідачка акцентувала увагу на тому, що розвинені комунікативні здібності роблять значний вплив на розвиток особистості, дозволяючи успішно вирішувати конфлікти, будувати стійкі міжособистісні зв’язки та досягати особистих та професійних цілей.

По закінченні лекції декан факультету початкової освіти та мистецтва Іван Кутняк представив освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в Дрогобицькому університеті. Заступник декана Олена Кравченко-Дзондза ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2024 року, здобутками університету і факультету початкової освіти та мистецтва.

Відбулося жваве обговорення освітніх програм: студенти коледжу ставили чимало запитань щодо змістового наповнення освітніх програм, особливостей навчання на денній і заочній формах, виконання вимог для вступу у 2024 році.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері.