Професор Жешувського університету проходила стажування на кафедрі правознавства, соціології та політології

Впродовж квітня на кафедрі правознавства, соціології та політології проходила стажування заступник декана історико-соціологічного факультету Жешувського університету професор Беата Шлюз.

За час стажування професор ознайомилася з навчальною та науково-дослідницькою роботою, соціологічними проектами, які реалізує кафедра, мала зустрічі з проректором з міжнародної співпраці доцентом Юрієм Вовком, деканом історичного факультету професором Леонідом Тимошенком, колективом кафедри, студентами. Професор з Польщі взяла участь у Міжнародній конференції «Україна– Польща: ризики молодіжного стилю життя. Що маємо і чого прагнемо?».

На адресу кафедри професор Б. Шлюз надіслала лист-подяку, в якому відзначила своє захоплення роботою колективу, відкритістю, доброзичливістю, заангажованістю в навчальну та наукову роботу. Керівником стажування була завідувач кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло.

Generic selectors
Exact matches only