Профагітаційна діяльність історичного факультету

Наприкінці січня – на початку лютого 2022 року науково-педагогічні працівники історичного факультету відвідали низку закладів загальної середньої освіти з метою проведення профагітаційної роботи.

24 січня декан історичного факультету професор Микола Галів та заступниця декана доцентка Світлана Біла зустрілися з учнями ліцею № 3 ім. Вʼячеслава Чорновола м. Дрогобич. 25 січня професор Микола Галів та завідувач кафедри історії України професор Василь Ільницький побували у ліцеї № 7 м. Стебник. 02 лютого декан історичного факультету в онлайн режимі спілкувався зі здобувачами освіти Липовецького ліцею Спаської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області. Зустрівшись з учнями 11-х класів зазначених закладів середньої освіти, наші працівники розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти у Дрогобицькому університеті, наголосили на перспективах працевлаштування після здобуття освіти, вказали необхідність складання ЗНО з відповідних дисциплін задля вступу на історичний факультет.

Деканат історичного факультету висловлює глибоку вдячність директорці дрогобицького ліцею № 3 ім. Вʼячеслава Чорновола Оксаній Чайковській, директорці стебницького ліцею № 7 Олені Іваник, директору Липовецького ліцею Василю Андрейківу та учителю історії цього ж закладу Руслані Михайлишин за сприяння і підтримку у проведенні профагітаційної роботи.