Потужна підтримка від почесних докторів Університету з Бельгії

Уже більше десяти років триває плідна співпраця Дрогобицького університету з бельгійськими партнерами, яка охоплює навчальну та наукову діяльності, участь у міжнародних програмах, реалізацію спільних проєктів, організацію соціальних, творчих, культурних заходів. Не припиняється вона і сьогодні. Від початку війни вже декілька разів ми отримували підтримку від бельгійських колег та волонтерів у вигляді гуманітарної допомоги й особистої участі у ремонтних роботах гуртожитку №1.

Цього тижня суттєва підтримка надійшла від Почесних докторів нашого університету – президента неприбуткової організації «Орадеа» Патріка Белінка та ректора Університету прикладних наук ВІВЕС Йоріса Хіндрікса. Долучилася до організації допомоги і декан факультету прикладних соціальних наук Університету ВІВЕС Вірлі Декокер. Наші колеги передали 150 нових ліжок із матрацами та комплектами постільної білизни для укомплектування гуртожитку, де проживатимуть внутрішньо переміщені особи. Окрім цього, Університет отримав електрогенератори, продукти харчування, засоби гігієни, миючі засоби, посуд, медикаменти, одяг, взуття, дитячі іграшки та ін. загальною масою 10 тонн. Неприбуткова організація «Орадеа» надає нам і фінансову допомогу.

Керівництво університету висловлює щиру вдячність доктору Патріку Белінку та ректору Йорісу Хіндріксу за розуміння і підтримку в такий важкий для нашої країни час!

 

Вам буде цікаво