Плідна співпраця університету з Дрогобицькою міською радою

Триває активна співпраця університету з Дрогобицькою міською радою в царині підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку університету. Зокрема, за сприяння та підтримки міського голови Дрогобича Тараса Кучми нещодавно була ініційована зустріч представників Товариства Червоного Хреста України з представниками університету щодо гуманітарної підтримки ВПО. Делегація, яку координував та супроводжував керівник відділу управління соціального захисту Дрогобицької міської ради Іван Терлецький, вивчила нагальні потреби мешканців гуртожитку. 20 червня Товариство Червоного Хреста України надало допомогу (холодильники, бойлери) для того, щоб можна було повноцінно облаштувати побут наших співвітчизників, котрі вимушено покинути свої домівки.

Уся побутова техніка буде розподілена і встановлена поміж мешканцями гуртожитку відповідно до потреб.

Керівництво університету висловлює слова вдячності Товариству Червоного Хреста України за надану допомогу, а також щира подяка міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі за постійну підтримку. Саме в такі моменти ми розуміємо, що спільні праця і підтримка роблять нас непереможними. Все буде Україна!