Піаністки Дрогобицького університету – лауреатки міжнародних конкурсів!

Нещодавно студентки секції фортепіано кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Дрогобицького університету зробили своєрідні різдвяно-новорічні подарунки, здобувши низку перемог у міжнародних конкурсах та фестивалях мистецтв.

Студентка класу доктора філософії, доцента Людомира Філоненка Марія Дерпак отримала І премію на І Міжнародному конкурсі інструменталістів «Winter Rhapsody 2022» (Україна – Хмельницький, Польща – Краків, Туреччина – Анкара, Аргентина – Буенос Айрес).

Студентка класу доцентки Олександри Німилович Наталія Касинець стала лауреаткою Премії Гран-прі на україно-хорватському фестивалі-конкурсі мистецтв «Stars of Croatia 2022» (м. Загреб).

Студентка класу докторки мистецтвознавства, професорки Оксани Фрайт Марта Ключинська здобула ІІ премію на Міжнародному українсько-канадському конкурсі мистецтв «The Way – Шлях 2022» (Київ – Оттава).

Студентка магістратури класу доцентки Олександри Німилович Валентина Перловська зайняла ІІІ місце під час церемонії нагородження «Студент року – 2022» у номінації «Студент-митець», адже була неодноразовою лауреаткою І премій міжнародних конкурсів, зокрема «Stars of Croatia 2022» і канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто 2022».

Варто зазначити, що у конкурсній програмі всіх переможниць звучали твори українських композиторів, які у світовий музичний простір несуть меседж сили духу, нескореності та самобутнього творчого потенціалу українців. Вітаємо талановитих піаністок, їх невтомних наставників і бажаємо подальших творчих звершень із вірою та надією на нашу спільну Перемогу!

Наталія СТОРОНСЬКА,

доцентка кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки