Перемога дрогобицьких ліцеїстів на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з фізики та економіки

26 березня 2017 р. учень Дрогобицького педагогічного ліцею (клас інформаційних технологій) Олег Григорович, виборов ІІІ місце на третьому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з фізики (м. Київ). Науковим дослідженням керували доцент Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка І. Гадзаман та вчитель фізики Дрогобицького педагогічного ліцею Р. Хлопик.

26 березня 2017 р. учениця Дрогобицького педагогічного ліцею (клас природничого профілю) Іванна Кисиличин виборола ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН з економіки (м. Київ).

Наукові керівники – доцент Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка О.Процишин та вчитель економіки Дрогобицького педагогічного ліцею О.Середня.