Педагогічна організація дозвілля малечі

20 березня 2022 року викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти завершили цикл занять із дітьми у гуртожитку №5. Тиждень був насичений рухливими іграми, театральними дійствами, аплікуванням, літературними і краєзнавчими вікторинами, малюванням, ліпленням, танцями та розвагами. Заняття організовували і проводили: професорки Надія Скотна, Марія Чепіль, Надія Ашиток, Ореста Карпенко, доцентки Ірина Паласевич, Анна Федорович, Віолета Городиська, Марія Ярушак, Оксана Гевко, старші викладачки Світлана Береза, Оксана Яців.

У неділю заняття розпочалося з постановки казки «Ріпка» в обробці Івана Франка, яку організувала і провела доцентка Надія Дудник. Ляльковий театр захопив дітей, тому постановку повторювали чотири рази, щоб усі змогли випробувати свій акторський талант. Ріпка у нас була велика, оранжева і її потрібно біло тягнути багато разів, а наприкінці усі переможно падали.

Казкова історія мала продовження у спокійній діяльності – аплікуванні. Студентки ІІ курсу Люба Білоган і Вікторія Лучечко підготували паперові макети їжачків, які діти оздоблювали рваними смужками кольорового паперу. Творча робота знайшла відгук у дитячих серцях, їжаки вийшли колючі, барвисті, навіть патріотичні (синьо-жовті).

У наступній частині заняття були музичні розваги. До дітвори завітали аніматори Ромашка й Іриска та провели танцювально-розважальну годину, яка була сповнена радісними емоціями. Діти під музику вправлялися у фізичних рухах (аеробіка), ловили рибу (суха рибалка), ходили «розумною» доріжкою на руках і ногах, розучували синхронні танцювальні вправи, бавилися в «сліпого Панаса», складали великі пазли, змагалися в командах на спритність.

Дякуємо педагогам і студентам за самовідданість у професії.

До перемоги! Слава Україні!