Обговорення освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти

17 червня на факультеті початкової освіти та мистецтва було проведено конференцію щодо обговорення освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти. Зустріч зі стейкхолдерами, педагогами та студентами проходила у режимі онлайн з використанням інтернет-платформи zoom.

Учасники заслухали виступи гарантів зазначених освітньо-професійних програм, доцентів Володимира Салія та Світлану Кишакевич, які звернули увагу на загальні та фахові компетентності, необхідні для реалізації професійної діяльності вчителя музичного мистецтва. До діалогу доєдналися стейкхолдери та рецензенти освітніх програм, а саме доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Сергій Горбенко; кандидат мистецтвознавства, директор комунального закладу Львівської обласної ради «Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського Юрій Чумак. Своїми думками щодо змістового наповнення освітніх програм поділилася випускниця факультету початкової освіти та мистецтва, вчитель музичного мистецтва Дережицької гімназії Дрогобицької міської ради Львівської області Олена Савка.

Маємо надію, що удосконалення освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти сприятиме підвищенню зацікавленості абітурієнтів та студентів до даної спеціальності, покращить навчальний процес та допоможе знайти своє місце на ринку праці.

Generic selectors
Exact matches only